تبلیغات

مجله تفریحی پرمون

    ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ..::.. نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره 30009900850402 ارسال نمایید...

    نویسنده پرمون شوید مجله تفریحی پرمون
به علت افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان مجله تفریحی پرمون طی چند ماه اخیر سعی داریم تا سطح کیفی مطالب و به دنبال آن رضایت بازدید کنندگان را به سوی این وبلاگ جلب نماییم .
به همین امر از بازدید کنندگانی که علاقمند به فعالیت در وبلاگ پرمون جهت نویسندگی هستند تقاضا میشود تا با مطالعه دقیق مطالب توافق نامه رضایت خود را از طریق فرم تماس با ما اعلام نمایند .


توافقنامه و شرایط نویسندگی در وبلاگ

متن حاضر متعلق به وبلاگ پرمون می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک وبلاگ ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

 الف: شرایط عضویت
عضویت در وبلاگ پرمون تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت وبلاگ پرمون تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، پرنشاط و پرمحتوی جهت ارتقاء سطح دانش عمومی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت وبلاگ پرمون درآیند.

ب: اطلاعات خصوصی
اعضاء باید اطلاعات صحیح خود را برای ما ارسال کنند تا در صورت بروز مشکل ما بتوانیم با آنها ارتباط بر قرار کنیم در غیر این صورت وبلاگ پرمون مسئولیتی درخصوص بروز هر گونه مشکل از این اطلاعات را قبول نمی کند.

ج: شرایط استفاده
اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ....، غیر اخلاقی و غیر قانونی در وبلاگ نمی باشند.
 میهن بلاگ خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی وبلاگها قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده روی وبلاگها بر عهده صاحب آن وبلاگ(عضو مربوطه) خواهد بود.
متن توافقنامه همواره برروی وبلاگ پرمون قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت وبلاگ پرمون انصراف دهید.
در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده "ایمیل وبلاگ پرمون "می توانید آنرا به ما اطلاع داده تا برایتان ارسال نماییم و وبلاگ پرمون مسئولیتی در قبال ارسال این اطلاعات برای شما به طرق دیگر نخواهد داشت.
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین وبلاگ پرمون می توانند بدون اخطار قبلی عضویت شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.
میهن بلاگ دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.
وبلاگ پرمون تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما بعمل خواهد آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد وبلاگ صفر و یک مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

 د- حقوق مالکیت معنوی:
 استفاده از مطالب قرار گرفته برروی وبلاگ پرمون در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای وبلاگ پرمون متعلق به این وبلاگ بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این وبلاگ است. نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آلبوم های موسیقی بدون مجوز ناشر در وبلاگ پرمون ممنوع است.

 هـ- تذکرات مهم:
بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی در وبلاگ مجاز می باشد.
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد. مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک از پستها وغیره .... مجاز نمی باشد.
 بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نمی باشد.
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.
قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.

شرایط کار در وبلاگ :
 - نویسندگان و کاربرانی که در هر سمت یا بخش مشغول به فعالیت می شوند باید توجه داشته باشند که باید مطالب آنها منطبق با موضوعات وبلاگ بوده و مطالبی گویا و واضح داشته باشند .
استفاده از تگ ها در هر مطالب می تواند موثر بوده ودر بالا بردن رتبه وبلاگ نقش مهمی داشته باشد لذا از نویسندگان عزیز خواهش می شود که از تگ های مطالب غافل نشوند کسانی هم که قادر به طراحی آرم، لگو ، بنر ، و قالب و بلاگ وکار با Htmlو جاوا اسکریپ هستند آن را با ما در میان بگذارند تا در طراحی آن با سایر اعضا در رابطه با آنها مشورت شود ودر صورت قابل قبول بودن در وبلاگ مورد استفاده قرار گیرد .
 - سایر شرایط بعد از عضویت در وبلاگ به نویسندگان وهمکاران صفر و یک اطلاع داده خواهد شد .

با تشکر وبلاگ رسمی پرمون