تبلیغات

مجله تفریحی پرمون

    ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ..::.. نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره 30009900850402 ارسال نمایید...

    نویسنده پرمون شوید مجله تفریحی پرمون

یو.اس.بی فلش یا باطری شارژی، انتخاب با شماست!

یو.اس.بی فلش یا باطری شارژی، انتخاب با شماست!
استفاده از حافظه‌های قابل حمل فلش USB این روزها به امری رایج و فراگیر تبدیل شده است و تقریبا هر کاربری که با رایانه سر و کار دارد باید از این حافظه‌های قابل حمل برخوردار باشد...

استفاده از حافظه‌های قابل حمل فلش USB این روزها به امری رایج و فراگیر تبدیل شده است و تقریبا هر کاربری که با رایانه سر و کار دارد باید از این حافظه‌های قابل حمل برخوردار باشد.

این به کنار به سراغ باطری‌های قابل شارژAA  می‌رویم که چزئی لاینفک از گجت‌های دور و بر ماه هستند و  از دیرباز یار قدیم کاربران در دوربین های عکاسی و چراغ قوه‌های شارژی و سایر گجت‌های مشابه بوده‌اند.

 

حالا یک مبتکر چینی با نام «وون چوی هوانگ» در طرحی مفهومی، این دو نیاز کاربران دنیای دیجیتال را با روش جالبی با هم ترکیب کرده است. در حقیقت شما با این گجت در عین اینکه دارای یک فلاش درایو هستید به طور همزمان می‌توانید از قابلیت باطری شارژی آن نیز استفاده لازم را ببرید.

در این طرح گجت، یک حافظه فلاش ۴ گیگابایتی قرار داده شده است که می‌توانید با چرخاندن آن و با اتصال به رایانه از از قابلیت فلش درایو استفاده کنید و بار دیگر با چرخاندن آن می‌توانید از قابلیت باطری آن بهره ببرید.
نکته جالب در باره این گجت این است که در حقیقت این باطری قابل شارژ برای شارژ مجدد به هیچ گونه وسیله جانبی دیگر احتیاجی ندارد و هنگامی که شما برای استفاده از حافظه فاش‌درایو، آن را به رایانه خود متصل می‌کنید، این باطری نیز شارژ می‌شود.

iconبرچسب‌ها : تکنولوژی, یو اس بی, usb drive, باطری,
  • نوشته: محمد رضایی
  • سه شنبه 10 اسفند 1389
  • نظرات()