تبلیغات

مجله تفریحی پرمون

    ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ..::.. نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره 30009900850402 ارسال نمایید...

    نویسنده پرمون شوید مجله تفریحی پرمون

كنسول گیم دستی با قدرت PS3

پرده‌برداری رسمی سونی از دستگاه بازی قابل حمل PSP2
پس از مدت‌ها سرانجام سونی از پنهان‌كاری و سری نگه‌داشتن اطلاعات در مورد كنسول گیم دستی PSP2، دست كشید و رسما از نسل بعدی دستگاه‌های جیبی (قابل حمل) خود پرده‌برداری كرد كه با اسم رمزی به همین نام یعنی Next-Generation Portableیا NGP شناخته می‌شود. كنسول بازی قابل حمل NGP از نظر كارآیی، پا را از گلیم خود درازتر كرده و شانه به شانه در كنار برادر بزرگ‌ترش PS3 پیش می‌رود.
كنترل‌های آن عبارتند از 2 كنترل استیك آنالوگ و پشت و روی آن هر دو دارای قابلیت لمسی (touch-enabled) هستند. البته ما امیدواریم كه جنس بدنه آن خوب بوده و از حساسیت لمسی خوبی برخوردار باشد. اندازه سطح بالشتكی لمسی (touch pad) پشتی آن درست مشابه صفحه نمایش آن است. زمان فشردن و ضربه زدن روی آن مستقیما به صورت حركت‌هایی است كه در بازی جلوه‌گر می‌شود. یك مشت مشخصات ریز و درشت دیگر از قبیل 3G و قابلیت آنلاین نیز در آن گنجانده شده‌اند. عناوین بازی‌هایی مانند LittleBigPlanet Metal Gear Solid 4 ،Resistance و Killzone، نیز از پیش برای آن در نظر گرفته و معرفی شده‌اند. شركت‌های سازنده آنها با تبلیغات خود ذهن كاربران را كاملا برای خرید آنها آماده كرده و مانند جاروبرقی آماده برای خالی كردن جیب بازی‌خورها هستند. متاسفانه سونی هنوز هیچ اطلاعاتی را در مورد تاریخ دقیق به بازار آمدن و قیمتش، اعلام نكرده است، اما قیمت فروش آن باید چیزی حدود 599 دلار باشد كه شاید گزینه شما برای خرید باشد و شاید هم از قبل پول‌هایتان را جهت خرید تلفن موبایل جدید با قابلیت بازی PSP یا یكی دیگر از همین قبیل دستگاه‌ها كنار گذاشته‌اید.

iconبرچسب‌ها : PSP2, تازه ها, كنسول گیم دستی با قدرت PS3, NGP,
  • نوشته: محمد رضایی
  • پنجشنبه 26 اسفند 1389
  • نظرات()