تبلیغات

مجله تفریحی پرمون

    ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ..::.. نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره 30009900850402 ارسال نمایید...

    نویسنده پرمون شوید مجله تفریحی پرمون

سرها در فریزر!اگر فكر می‌كنید تیتر این مطلب كمی‌ عجیب است، حق دارید! اما عجیب‌تر از آن وقتی است كه عبارت 241543903 را در بخش تصاویر محبوب‌ترین موتور جستجوی اینترنتی جستجو كنید!
اگر اینترنت دم دستتان باشد و این عبارت را در بخش تصاویر گوگل جستجو كنید، مشاهده خواهید كرد كه به جای تصاویری كه ربطی به این عدد داشته باشد، صدها تصویر كه نمایانگر یك سر در فریزر است در فهرست نتایج به شما نشان داده می‌شود! اگر با دیدن این نتایج تعجب كرده‌اید كه گوگل بی‌دلیل این تصاویر را نشان می‌دهد یا این كد یك كد جادویی است و این تصاویر اتفاقی نمایش داده می‌شوند، اشتباه می‌كنید؛ چرا كه ماجرای این تصویر به سال 2009 برمی‌گردد كه یك ذهن خلاق تصمیم می‌گیرد با كدگذاری تصویر سر داخل فریزر، توسط تمام كاربران دنیا، گوگل و دیگر موتورهای جستجو را به اصطلاح خودمان بمباران كند. به همین دلیل نیز اگر حالا این كد را در گوگل جستجو كنید چنین نتیجه‌ای را مشاهده می‌كنید.

به نظر شما عبارت جادویی دیگری نیز به این شكل وجود دارد؟ گویا یك كاربر خلاق دیگر نیز عبارت Mookdfjlal را به عنوان نمادی برای پنهان كردن سر توسط بالش در نظر گرفته است. باور ندارید؟ در بخش تصاویر گوگل این عبارت را جستجو كنید.

iconبرچسب‌ها : 241543903, سرها در فریزر, Mookdfjlal,
  • نوشته: محمد رضایی
  • سه شنبه 20 اردیبهشت 1390
  • نظرات()